PrelegenciKomisarz Dominik Rozdziałowski
Naczelnik Wydziału do walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach
Naczelnik Wydziału do walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa na kierunku Informatyka w ekonomii oraz Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach na kierunku Elektronika i telekomunikacja. Specjalizuje się w teleinformatyce. Biegły Sądowy z pięciu dziedzin przy Sądzie Okręgowym w Kielcach. Funkcjonariusz pionu do walki z przestępczością gospodarczą, wcześniej Dyrektor Biura do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji.


dr inż. Mariusz Stawowski
CLICO
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów i audytów bezpieczeństwa. Odpowiada za rozwój strategii biznesowej oraz zarządzanie działem technicznym CLICO w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Posiada certyfikaty CISSP, CEH, CCISO i PRINCE2 Practitioner. Jest aktywnym instruktorem prowadzącym w Polsce autoryzowane seminaria (ISC)2 CISSP. Otrzymał tytuł doktora nauk technicznych w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie za pracę w dziedzinie analizy i projektowania zabezpieczeń sieciowych systemów informatycznych. Jest autorem wielu artykułów w polskich i zagranicznych magazynach IT (w tym 7 publikacji w ISSA Journal) oraz 6 książek o tematyce bezpieczeństwa IT. Członek ISSA Polska, Senior Member.


Michał Sieński
Apius Technologies S.A.
Absolwent PJWSTK w Warszawie. Architekt Rozwiązań związanych z bezpieczeństwem IT w spółce Apius Technologies SA. Zajmuję się doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem nowoczesnych systemów z zakresu bezpieczeństwa informacji i komunikacji IP. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu projektów w sektorze publicznym, bankowym i ubezpieczeniowym oraz telekomunikacyjnym. 


Aleksandra Kopciuch
ComCERT SA, Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń
W ComCERT SA pełni funkcję specjalisty ds. bezpieczeństwa procesów IT. Ekspertka w zakresie wdrażania systemów bezpieczeństwa informacji oraz zarządzania incydentami w wymiarze procesowo-organizacyjnym. Certyfikowany audytor wiodący zgodnie z normą ISO/IEC 27001. W ramach współpracy z Fundacją kompleksowo realizuje projekty z zakresu cyberbezpieczeństwa. Otrzymała wyróżnienie One of the Top20 Women in Cybersecurity od Fundacji Perspektywy. Jest absolwentką kierunku obronność państwa na Wydziale Logistyki Wojskowej Akademii Technicznej. Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół zagadnień cyberbezpieczeństwa, nowych technologii i operacji informacyjnych. Jest autorką publikacji i artykułów, występowała jako prelegent na konferencjach branżowych.


Cyprian Gutkowski
ComCERT SA, Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń
Prawnik. Ukończył Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (Wydział Prawa i Administracji), oraz podyplomowe studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji. Specjalista ds. bezpieczeństwa procesów IT. Jest ekspertem w zakresie ochrony danych osobowych. Audytor wiodący normy ISO 27001.


Krzysztof Ślatała
doradca Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich ds. cyberbezpieczeństwa
Przez 20 lat pełnił funkcję CIO, od 10 lat zajmuje się systemami zarządzania bezpieczeństwem informacji, ciągłością działania i zarządzania ryzykiem. Członek stowarzyszeń ISACA oraz Wielkopolskiego Klastra Teleinformatycznego, absolwent informatyki Politechniki Poznańskiej oraz MBA Nottingham Trent University. Posiada certyfikaty CISA, audytora wiodącego ISO 27001 oraz MoR Practitioner. Prowadził projekty cyberbezpieczeństwa dla Konferencji Klimatycznych ONZ organizowanych w Polsce (COP14, COP19, COP24) oraz Zgromadzenia Narodowego (2016 r.) i Szczytu Bałkanów Zachodnich (2019 r.).


Marek Górny
Ventus Communications, Zastępca dyrektora technicznego
Związany z branżą IT od 1989 roku. W Ventus Communications od lat prowadzi najtrudniejsze wdrożenia, koordynując i kierując pracami nawet kilkunastu osób. Kierował projektami wdrożenia zintegrowanego systemu komunikacyjnego w samochodach dowodzenia i łączności Państwowej Straży Pożarnej oraz zapewnienia i integracji infrastruktury teleinformatycznej podczas konferencji klimatycznych COP19 na Stadionie Narodowym w Warszawie oraz COP24 w Katowicach. Jednym słowem – firmowy specjalista od rzeczy niemożliwych.Prowadzący


Adam Kornacki
Dziennikarz
Dziennikarz motoryzacyjny, producent programów TV, prezenter, kierowca wyścigowy, perkusista, kolekcjoner gitar, miłośnik mocnej muzyki. Swoje doświadczenie dziennikarskie z powodzeniem wykorzystuje na antenie TVN w programach: Delux, Rentgen, czy Zakup kontrolowany. Fanom wyścigów znany jako kierowca wyścigowy z powodzeniem startujący w wyścigach długodystansowych, m.in. jako zdobywca mistrzostwa Polski.